klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / Ankieta nt. opieki nad ...

Ankieta nt. opieki nad uchodźcami

2022-09-13
opublikowany w kategorii Bieżące

Koleżanki i Koledzy,

Agresja Rosji na Ukrainę trwa już ponad 200 dni. Niemal tyle samo czasu minęło od momentu, kiedy pierwsi uchodźcy pojawili się nie tylko w naszych domach, ale i w naszych praktykach.

Na początku października br. odbędzie się w Krakowie międzynarodowa konferencja „Health Refugee – Migrant Health Crisis – Ukrainian Refugees 2022". Organizatorzy zwrócili się do mnie z prośbą o zaprezentowanie w jej trakcie głównych problemów i wyzwań jakie mają lekarze podstawowej opieki zdrowotnej w związku z udzielaniem pomocy medycznej uchodźcom z Ukrainy.

Przygotowując się do tego zadania chciałbym w jak największym stopniu poznać Wasze doświadczenia, problemy i wyzwania związane z pracą z uchodźcami. W związku z tym zwracam się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania krótkiej ankiety, do której link znajduje się    T U T A J  .  

Czas na to potrzebny z cała pewnością nie przekroczy kilku minut, a uzyskana w ten sposób wiedza pomoże przygotować nam rozwiązania, które usprawnią podstawową opiekę zdrowotną należną wszystkim, a w szczególności ludziom, którzy porzucając swój dom i dotychczasowe życie szukają schronienia przed bestialstwem wojny.

Z góry dziękuję za zaangażowanie oraz poświęcony czas i pozdrawiam serdecznie.

Prof. dr hab. Adam Windak

Wiceprezes Zarządu Głównego

Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

 

Link do ankiety:

https://forms.office.com/r/EiTChvKQ7R

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.