d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / Zmarł Włodzimierz ...

Zmarł Włodzimierz Bołtruczuk - wieloletni członek ZG KLRwP

2022-08-14
opublikowany w kategorii Bieżące

Z ogromnym smutkiem i poruszeniem dowiedzieliśmy się o śmierci naszego Kolegi Włodka Bołtruczuka - wieloletniego Prezesa Oddziału Podlaskiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, wieloletniego członka Zarządu Głównego Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, inicjatora i organizatora wszystkich Zjazdów Lekarzy Rodzinnych w Rajgrodzie.

Trudno jest w krótkich słowach zebrać wszystkie wspomnienia wspólnych dyskusji, negocjacji z decydentami, wspólnych prac w gronie lekarzy rodzinnych. Włodek należał do osób, które współtworzyły system opieki zdrowotnej, a w nim podstawową opiekę zdrowotną opartą o medycynę rodzinną, której oddał swoje zdrowie, emocje, czas i intelekt. Jego dobroć, zrozumienie i wrażliwość dla innych, połączone z rzeczową oceną sytuacji zostają z nami w naszych wspomnieniach.

Będzie nam Go bardzo brakowało.

 

Żegnamy Cię  drogi Włodku. 

Odpoczywaj w pokoju wiecznym.

 

Ostanie pożegnanie naszego kolegi , Włodzimierza Bołtruczuka odbędzie się w dniu 17.08.2022 w Sokółce. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Targowej 6 do Cerkwi przy Placu Kościuszki o godz. 8.00. Wystawienie 16.08.2022 o godzinie 17.00 w Sokółce w domu pogrzebowym przy ul. Targowej 6. 

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.