klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / Łódzki Oddział KLRw P ...

Łódzki Oddział KLRw P zaprasza na spotkanie naukowe - NOAC w gabinecie LR

2020-11-16
opublikowany w kategorii Bieżące

Towarzystwo Internistów Polskich - Oddział Łódzki Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce - Oddział Łódzki oraz firma Pfizer Polska Sp. Z o.o. zaprasza  na Warsztat MasterClass, z dr hab. n. med. Marcinem Barylskim, który odbędzie się, w dniu 18 listopada 2020 roku (środa) o godzinie 18:30.

Spotkanie odbędzie się dzięki uprzejmości Przewodniczącego TIP Oddziału Łódzkiego Pana Prof. dr hab. n.med. Roberta Irzmańskiego oraz Pani Prezes Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce Dr Honoraty Błaszczyk.

Wydarzenie będzie transmitowane w formie online na platformie WEBEX EVENT Link do spotkania - Event address for attendees:

https://collaborate.webex.com/collaborate/onstage/g.php?MTID=e10a5a7c4d858911e5069ea0dd b58a6b0

PROGRAM

18:30 Powitanie

18:35 NOAC w gabinecie lekarza internisty/rodzinnego – to nie jest trudne!!! Na co zwrócić uwagę i co warto zapamiętać stosując apiksaban? dr hab.n.med. Marcin Barylski - adiunkt i kierownik pracowni Kardiometrii Kliniki Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralnego Szpitala Weteranów Łódź Hallera 1 

ZAPROSZENIE

INSTRUKCJA LOGOWANIA DO SYSTEMU

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.